معماری
سرخط خبرها
خانه >>> مشاوره رایگان کنکور >>> انتخاب واحد تابستان
پاسخنامه تشریحی و تحلیلی کنکور تجربی96

انتخاب واحد تابستان

انتخاب واحد

انتخاب واحد تابستان

برای آزمون‌های تابستان حداقل یک یا دو درس نگاه به آینده را انتخاب می‌کنیم؛ زیرا کار مستمر در تابستان مطالعه‌ی درس‌های نگاه به آینده است. در انتخاب واحد، دانش‌آموزان مجازند دو درس از درس‌های آینده را برای پیش‌خوانی انتخاب کنند و می‌توانند از خدمات کانون استفاده کنند تا در ابتدای سال جاری با آمادگی بیش‌تری به مدرسه بروند. نگاه به گذشته مربوط به درس‌هایی است که داوطلب در سال قبل به اتمام رسانده است. برای کنکوری‌ها سال دوم دبیرستان را نیز برای انتخاب واحد در نظر گرفته‌اند. مرور درس‌های پایه (نگاه به گذشته) فرصتی برای دانش‌آموزانی است که در تابستان درس می‌خوانند و به تقویت درس‌های پایه‌ی خود می‌پردازند.

دانش‌آموزان برای انتخاب واحد درس‌های نگاه به آینده می‌توانند با پدر و مادر، پشتیبان یا معلم خود مشورت کنند و علت انتخاب نگاه به آینده را با ذکر منابع کانونی و منابع متفرقه در سایت سیتی وارد کنند.

باید طبق برنامه‌ی از قبل طراحی‌شده از طریق تماس، پیامک و برگزاری جلسات مشاوره‌ای به دانش‌آموزان اطلاع‌رسانی کرد که جهت انتخاب واحد تابستان به سایت کانون و صفحه‌ی شخصی خود مراجعه کنند. مسئول انفورماتیک باید از قبل کد ملی هر دانش‌آموز را در برنامه‌ی ثبت به‌درستی وارد کندغ زیرا هنگام انتخاب واحد شمارنده و کد ملی دانش‌آموزان الزامی است. در این میان تعداد زیادی از دانش‌آموزان که مشکل انتخاب واحد را به دلایلی مثل کلاس نرفتن یا برنامه‌ی مسافرت یا تأکید خانواده به درس‌های نگاه به گذشته می‌دانند و نمی‌توانند انتخاب واحد کنند یک پشتیبان و مدیر باتجربه در کانون می‌تواند آن‌ها را به سمت منابع تکمیلی مانند لوح‌های فشرده همراه آزمون، که مباحث آزمون‌ها را تدریس می‌کند یا لوح‌های فشرده‌ی مفهومی راهنمایی کند. تهیه‌ی کتاب‌های تابستان کانون قلم‌چی و استفاده از برنامه‌ی راهبردی آزمون‌های تابستان در این میان کاربردی است.

حتما بخوانید:  استفاده از تکنولوژی به نفع خود
کانال پل کنکوری ارشد دکترا
مطالب مرتبط:
نکات انتخاب رشته کنکور 96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس