معماری
سرخط خبرها
خانه >>> مشاوره رایگان کنکور >>> کتاب تابستان و سخت‌کوش‌ها
پاسخنامه تشریحی و تحلیلی کنکور تجربی96

کتاب تابستان و سخت‌کوش‌ها

کتاب تابستان و سخت‌کوش‌ها

بسیاری از دانش‌آموزان سخت‌کوش در دوران تابستان سعی می‌کنند در کنار تفریح و سرگرمی کمی درس بخوانند و با برنامه‌ریزی دقیق و متعادل از بقیه‌ی دانش‌آموزان سبقت بگیرند و با مرور درس‌های سال گذشته و پیش‌خوانی درس‌های سال آینده‌، سال تحصیلی جدید را با اعتمادبه‌نفس بهتری آغاز کنند. در این میان باید منبع مطالعاتی مناسبی نیز وجود داشته باشد که با برنامه‌ی آزمون‌ها هماهنگ باشد.

در کتاب تابستان درس‌های سال گذشته تکرار می‌شود تا با تثبیت آموخته‌ها و هم‌چنین تبدیل یادگیری ناقص به یادگیری کامل تسلط بهتری بر روی نگاه به گذشته داشته باشید. هم‌چنین بخش دیگر آن نگاه به آینده است که تمرین‌هایی از درس‌های سال آینده‌ی شما در آن گنجانده شده است که برای دانش‌آموزان دبستانی و متوسطه‌ی اول سه درس ریاضی علوم و فارسی را شامل می‌شود.

فصل‌هاي کتاب تابستان با برنامه‌ي آزمون‌هاي برنامه‌اي کانون فرهنگي آموزش هماهنگ است. شما مي‌توانيد با يک برنامه‌ي حساب‌شده به‌تدریج پيش برويد و هر دو هفته يک‌بار آموخته‌هاي خود رادر آزمون‌هاي برنامه‌اي محک بزنيد و پيشروي خود را اندازه بگيريد. طراحي کتاب به گونه‌اي است که در نتيجه‌ي آزمون‌هاي تابستان بسيار به شما کمک خواهد کرد.

مطمئن باشید با استفاده از کتاب تابستان حتی اگر جزء دانش‌آموزان متوسط باشید قطعاً پیشرفت خواهید کرد.

حتما بخوانید:  پرطرفدارترین رشته‌های انتخابی کنکور تجربی
کانال پل کنکوری ارشد دکترا
مطالب مرتبط:
نکات انتخاب رشته کنکور 96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس